Бородатий син Коломойського навчається у США і грає в баскетбол

0
1726

19-річний син олігарха Ігоря Коломойського зветься Грегорі Коломойський. Він носить теж носить бороду, вчиться у Клівлендському університеті та грає в баскетбол за цей виш.

В Америці Коломойський-молодший здобуває спеціальність “спортивний менеджмент”.

Про це повідомляє спортивне видання “Трибуна“.

Про успіхи сина в баскетболі сам Коломойський у грудні повідомив в інтерв’ю Дмитру Гордону: “Грає в команді першого дивізіону студентської ліги NCAA. Ще не в стартовому складі, але в першій заявці”.

У анкеті на сторінці студентської команди містом народження Грегорі Коломойського вказано Женеву. В парубка є швейцарський паспорт.

Хлопець має зріст 193 сантиметрів і важить 95 кілограмів.

“Грегорі грає під третім номером на позиції розігруючого захисника. У нього відразу чотири конкурента по позиції – Кашима Томас, Донтел Хайсміт, Рашад Вільямс і головна зірка – Тайрі Еплбі. Всі вони стабільно грають вже не перший рік. Коломойський – фрешмен, новачок”, – зазначає сайт.

За даними видання, син Коломойського зіграв всього три матчі за “Клівленд Стейт Вікінгс”, сумарний час його гри склав 5 хвилин.

Попри невелику ігрову практику, юнак уже тричі був присутній на передматчових колажах команди в Twitter, а також останнім часом часто потрапляє у стрічку акаунта.

Коломойський-молодший не є активним користувачем Instagram, і сайтові вдалося розшукати лише дві фото, та й ті з баскетбольного майданчику, а не з дівчатами.

Як відомо, від дружини Ірини Ігор Коломойський має ще й дочку Анжеліку, яка в 2011-му році вийшла заміж.

Повідомляє: ТаблоID.