Частину площі Двірцевої планують закрити на реконструкцію з березня

0
1281

Громадський транспорт курсуватиме без змін.

З 1 березня частину площі Двірцевої планують закривати на ремонт. Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

«Тільки зійде сніг — плануємо закривати на ремонт ліву частину площі до фонтану (якщо дивитися на вокзал із вулиці Чернівецької). Орієнтир — 1 березня», — каже він.

За його словами, на площі суттєво обмежать рух приватного транспорту, натомість автобуси та трамваї курсуватимуть без змін. Також дозволять заїжджати спецтехніці, автомобілям Укрпошти, залізниці і ліцензованим таксі. Також Андрій Білий зазначає, що до кінця наступного тижня поліція має затвердити схему руху транспорту на час ремонтних робіт.

Нагадаємо, що проект реконструкції площі оприлюднили торік у квітні. ЛКП «Львівавтодор», яке є замовником реконструкції площі біля головного залізничного вокзалу, підписало угоду з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон» на 165,5 млн гривень ще 18 жовтня. За проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу. Реалізація проекту триватиме приблизно два роки.

Повідомляє Твоє місто.