Депутат обласної ради «забувся» повідомити НАЗК про продаж свого «Лексуса»

0
2566

2 жовтня 2018 року на регламентній комісії Львівської обласної ради був розглянутий лист Личаківського районного суду м. Львова щодо постанови Личаківського районного суду м. Львова та постанови Апеляційного суду Львівської області відносно депутата Львівської обласної ради Думи Андрія Романовича, члена фракції «Народний контроль» про вчинення адміністративного правопорушення. Рішенням регламентної комісії інформацію взято до відома.

Про це із засідання комісії повідомляє власний кореспондент.

Як вбачається зі змісту листа районного суду, відносно Думи Андрія Романовича складено протокол про адміністративне правопорушення, оскільки останній не повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, а саме не повідомив про отримання в 2017 році доходу від продажу транспортного засобу Lexus RX 330 2005 року вартістю 150 тис. грн.

В ході судового розслідування Дума А. Р. пояснив, що він дійсно протягом десяти днів не повідомив про зміни в своєму майновому стані, а саме про продаж належного йому на праві власності автомобіля, однак зробив це шляхом подання щорічної декларації на офіційному веб-сайті НАЗК. У зв’язку з цим, а також іншими обставинами Дума А. Р. заявив клопотання про закриття провадження у зв’язку із закінченням строків, передбачених ч. 3 ст. 38 КУпАП.

Суд постановив закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП відносно Думи Андрія Романовича у зв’язку із закінченням строків, передбачених ч. 3 ст. 38 КУпАП.

Як відомо, Дума Андрій Романович є директором ТзОВ «Львівське АТП-14631».