Дрогобичанка стала чемпіонкою України зі стрибків на акробатичній доріжці

0
1361
З 10 до 13 жовтня 2018 року в місті Кам’янське Дніпропетровської область відбувся чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків.  

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У змаганнях в 2-х вікових групах 2006 – 2007 р.н. та 2008 – 2009 р.н. брали участь близько 350 спортсменів з 12 областей України. До складу  збірної команди Львівської області увійшло 11 спортсменів з Львівської ДЮСШ № 5 та Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського.

У загальнокомандному заліку команда Львівської області посіла 8 місце серед 21 команди. У командних змаганнях серед дівчат – 6 місце, серед хлопців команда «Львівська 1» –  14 місце,  «Львівська 2» – 18 місця.

Євгенія Жгут (ДЮСШ ім. І.Боберського, м.Дрогобич, тренери:  О.Жгута, Ж.Жгута) стала абсолютною чемпіонкою України у старшій віковій групі та увійшла до складу юніорської збірної команди України зі стрибків на акробатичній доріжці.

Водночас відбулися Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ та клубів зі стрибків на акробатичній доріжці. На цих змаганнях Вагіла Анна-Марія (ДЮСШ ім. І. Боберського, м. Дрогобич, тренери:  О. Жгута, Т. Вагіла) посіла 4-е місце.