Дзідзьо скасував всі свої концерти і може втратити слух

0
6865

У п’ятницю, 28 грудня Відомого українського виконавця DZIDZIO (Михайло Хома) побили в Києві. До цього один з фігурантів гучної справи прокоментував інцидент, сказавши, що гурт DZIDZIO – злочинне угруповання.

Зараз свій коментар дав музикант Михайло Хома у своєму Instagram.

Дзідзьо розповів, що на нього напала група з восьми осіб неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мішковим.

“Я хочу звернутися до всіх і розповісти ситуацію, яка вчора сталася зі мною. Перед ефіром на радіо на мене напала зграя бандитів, це було близько 8 чоловік неслов’янської зовнішності на чолі з Михайлом Мішковим, який на мою думку, є в злочинній змові з Олегом Турком”, – ділиться подробицями музикант.

Дзідзьо також зазначив, що йому поставили страшний діагноз – розрив барабанної перетинки лівого вуха.

“Вчора я перебував у шоковому стані і не розумів серйозність того, що відбувається. Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні вранці я відчуваю себе гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації. Я перебуваю в лікарні і змушений буду провести тут всі Новорічні свята”, — написав артист.

Дзідзьо також додав, що він може втратити слух, тому змушений скасувати всі концерти мінімум на місяць вперед.

“Я звертаюся до всіх наших концертних партнерів, замовників, і прошу пробачити мене і мою команду, але ми змушені скасувати всі заплановані концерти мінімум на місяць, у тому числі скасовуємо корпоративні виступу в Новорічну ніч. Для мене як для музиканта в першу чергу важливий мій слух, який я можу втратити”, – додав Дзідзьо.