Екоактивісти, які борються проти розміщення хутрових ферм на Львівщині, готові протестувати у Києві

0
1602
фото: Українська правда. Життя

Оскільки члени екологічної комісії Львівської обласної ради не підтримали вимогу чотирьох тисяч громадян винести на сесію питання про неприпустимість розміщення звіроферм на території Львівщини, зокрема в Бродівському районі, екоактивісти обіцяють захищати права громадян у Києві.

Про це повідомила один з організаторів збору підписів проти розміщення звіроферм, екоактивіст з Бродівського району на своїй сторінці у facebook.

“Напередодні свят у Львівській обласній раді відбулося важливе зібрання, на якому йшлося про болючу, особливо для мешканців окремих сіл Бродівщини, тему – розміщення хутрових ферм. Комісія з питань екології та природних ресурсів Львівської обласної ради розглядала звернення громад сіл Язлівчик, Берлин, Конюшків, Лешнів, Гримайлівка, Королівка та Шнирівської сільської ради, які стурбовані наміром розміщення звіроферм поблизу сіл, а також звернення з цього приводу депутатів облради. Я брала участь у цьому засіданні як представник язлівчицької громади, був присутнім також голова Шнирівської сільської ради”, – підкреслила громадський діяч.

 Екоактивіст зазначила, що більшість екологічної комісії не підтримала пропозицію одного з членів комісії винести на сесію питання про неприпустимість розміщення звіроферм на території Львівщини, зокрема в Бродівському району. Цю ініціативу підтримали тільки кілька депутатів.

“Звичайно, члени комісії отримали інформацію про те, що наша ініціативна група зібрала близько чотирьох тисяч підписів громадян за заборону будівництва звіроферм. Вони знають, що Бродівська районна рада ухвалила рішення про заборону хутрових ферм на території району, подібні рішення ухвалили Язлівчицька, Лешнівська та Шнирівська сільські ради. Але це не стало для них аргументом, щоб підтримати позицію громади. Вони забули, для чого їх вибирали до ради і чиї інтереси вони мають представляти”.

“Цього разу громада зазнала поразки в боротьбі за своє право на чисте довкілля. Але це ще не значить, що ми опустили руки. Якщо нас не почує Львівська облрада, якщо питання не пройде на сесії, то нас почує Київ. Люди готові стояти за свої права до перемоги”,  – заявила дописувач facebook.