Голова Львівського апеляційного господарського суду звинуватив активістів Знесіння у спробах підпалу суду (ВІДЕО)

0
1823

05 жовтня 2018 року у Західному апеляційному господарському суді відбулася прес-конференція в форматі «кава з головою суду», присвячена обговоренню організації роботи новоутвореного Західного апеляційного господарського суду.

На запитання журналіста стосовно резонансних справ, той повідомив про пристрасті навколо парку «Знесіння»: «У нас є парк «Знесіння», де хочуть будуватися. Громадські організації до мене приходять, бензин мені під двері приносять. Я один раз виходжу, не бачив що там. Відкриваю двері. Там бензин у мене під дверима. У мене повний суд забитий людьми, відвідувачами і мені шини вони ставлять».

Про це йдеться на інформаційному ресурсі Maidan info в youtube.com.

Голова суду так само повідомив, що він не звертався до поліції, оскільки, за його словами, працівники правоохоронних органів були присутні на місці у всіх випадках.

Як відомо, Указом Президента України від 29.12.2017 року №454/2017 «Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах» ліквідовано Львівський апеляційний господарський суд. Одночасно утворено Західний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську та Чернівецьку області, з місцезнаходженням у місті Львові.

Указом Президента України від 28.09.2018 №295/2018 переведено суддів з Львівського апеляційного господарського суду до Західного апеляційного господарського суду.

01 жовтня 2018 року відбулися збори суддів Західного апеляційного господарського суду. Згідно рішення зборів суддів №1 від 01.10.2018 року головою Західного апеляційного господарського суду обрано суддю Плотніцького Бориса Дмитровича.

 

https://www.youtube.com/watch?v=X4UmOIyGSmQ&t=42s