Голові Мурованської ОТГ призначили щомісячну премію у розмірі 600 відсотків

1
4999
фото: zik.ua

Депутати Мурованської сільської ради ОТГ проголосували за виділення голові Мурованської ОТГ Зіновію Петруху щомісячної премії у розмірі 600 відсотків від посадового окладу, що може становити 45 тис. грн щомісячно.

Про це повідомляє депутат Мурованської сільської ради ОТГ на сторінці “Відкрита громада” у facebook.

Зі слів депутата, 14 грудня відбулася 9-та сесія Мурованської сільської ради ОТГ, на якій було розглянуто більше 40 питань порядку денного.  Серед інших питань – “Про преміювання сільського голови на 2019 рік”.

“Особливо цікавим було питання преміювання сільського голови – комісія з питань бюджету вирішила запропонувати 800% премії і ще додатково – до чотирьох державних свят (напевно тих 500%, що мав у цьому році “на хліб з маслом” не вистарчило…). Після дискусій “більшість” вирішила, що хоч трохи збільшити все одно треба і проголосували премію (НАПЕРЕД !!!) на 2019 рік для голови в розмірі 600% і ще додатково – до чотирьох державних свят… Це вже ми так скоро світовий рекорд напевно встановимо…”, – зазначив дописувач групи.

До початку сесії на сайті сільради не були оприлюднені проекти рішень щодо питань порядку денного, як того вимагає Закон “Про доступ до публічної інформації”.

За підрахунками журналістів “Цинічного Львова”, з врахуванням посадового окладу та щомісячної премії зарплата голови ОТГ може становити 52 тис. 500 грн за місяць.

Comments are closed.