“Грілися кошенятами”: мати на дві доби залишила голодних дітей в холодному будинку

0
2664

У Бердичеві жінка залишила трьох маленьких дітей на дві доби без їжі в  неопалюваному будинку, а сама пішла у гості до знайомого. Про інцидент повідомили у Бердичівському відділі поліції.

За словами свідків, діти незаміжньої Василини Панчук часто залишалися одні в квартирі, проте на цей раз горе-мати покинула малюків самих аж на три доби. Найстаршому з них на той момент ледь виповнилося п’ять років. Жінка закрила малюків у квартирі, в якій було відсутнє опалення, та навіть не залишила їм іжі.

Коли через три дні вона повернулася, то застала під дверима своєї оселі поліцію та пожежників, які приїхали рятувати дітлахів. Дітей знайшли голодними та хворими. Від переохолодження у них підвищилась температура та почався фарингіт.

За їх словами, вони так замерзли, що засовували за пазуху маленьких новонароджених кошенят, які допомагали їм хоч якось зігрітися. Кошенята задихнулися в дитячих обіймах, але тільки завдяки їм малюки витримали холод.

За рішенням суду, дітей у горе-матері заберуть, проте  батьківських прав її поки не позбавили. Жінку засудили до двох років позбавлення волі з річним випробувальним терміном. Крім того, вона зобов’язана виплачувати аліменти – по тисячі гривень на кожну дитину щомісяця.