Громадський активіст Ігор Коцюруба помер не своєю смертю, його вбили – соцмережі

0
2437

Про це стало відомо від користувачів  соціальної мережі фейсбук, а саме з дописів доброї знайомої Ігоря Коцюруби Лади Соколової.

В коментарях на сторінці фб покійного Ігоря Коцюруби, судинний хірург Кіхтяк Андрій прокоментував, що Ігор Коцюруба дійсно поступив до лікарні з двома порізами на шиї.

Зі свого боку поліція повідомляє вже про можливе самогубство Ігоря Коцюруби:

«16 грудня о 13:10 на оперативну лінію 102 в поліцію від очевидця події надійшло повідомлення про те, що людина в місті Червоноград намагається покінчити життя самогубством … Особа чоловіка встановлена – ним виявився 53-річний львів’янин, від отриманих тілесних ушкоджень він помер в лікарні», — сказано в повідомленні поліції.

За фактом смерті 53-річного Ігоря Коцюруба відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК. Але необхідно зазначити, що поліція завжди відкриває провадження у цій статті, навіть у разі самогубства. Як правило, після підтвердження факту самогубства такі справи просто закривають.

Відреагувала на цю жахливу подію і голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець написала наступне:

«Зараз з’являється інформація, що це може бути не раптова природна смерть. Звертаюся до Генерального прокурора України, щоб він узяв справу під особистий контроль. Правда про смерть Ігоря повинна бути встановлена, винні – жорстко покарані. Смерть громадських активістів стає безкарною масовим явищем?»

Не віриться… Пішов з життя Ігор Коцюруба. Наш побратим ще по студентській «Революції на граніті», який разом з…

Опубликовано Ольгой Богомолець Понедельник, 17 декабря 2018 г.