Гурт МалДіви презентував перший реліз гурту у 2019 році на пісню «Лютий»

0
3439

Гурт «МалДіви» активно розвивається. І ось перший реліз гурту у 2019 році на пісню «Лютий». Прем’єра треку 5 лютого повідомляє ІА “Цинічний Львів”

«Ми ростемо і з нами наші пісні, адже ми хочемо писати та співати, те що відчуваємо, те що у наших душах. Ми хочемо бути ближчими до нашого слухача» – стверджують учасниці гурту Софія та Каріна.

Новий стиль гурту «МалДіви» завойовує своїх слухачів та потрапляє у чарти радіостанцій.

Про що ж новий хіт? Звісно про почуття та випадковості, які вирують навколо нас. А також це історії, такі знайомі для підлітків: кохання, втрати, щирі емоції. В цій пісні захоплює кожна фраза, кожне слово. Всі події пісні відбуваються у лютому. Як співають учасниці гурту, Софія та Каріна, саме в цьому винен цей місяць.

Пісня була написана ще восени цього року, та учасниці гурту «МалДіви» вирішили релізити її саме в лютому. Адже в цю пору  все, що оспівується в пісні, буде сприйматися найщиріше слухачами гурту.

Слова до пісні написала Каріна Сюсько, музика Олена Мачайло, аранжування FoniaRecords.

Наприкінці минулого року гурт МалДіви мав концертний тур Західною Україною. У найближчих планах новий відео кліп, підкорення сцен Львова та Києва.