Хто поїде на відбір Євробачення 2019 від України: список учасників

0
1644

Стали відомі імена учасників відбору від України на відомий пісенний конкурс Євробачення 2019, який відбудеться в Ізраїлі.

Список імен опублікували представники конкурсу на офіційній сторінці в Instagram.

У Національному конкурсі міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення 2019” за право представити Україну боротимуться 16 виконавців, які з 9 лютого виступатимуть у прямих ефірах телеканалів СТБ та UA: ПЕРШИЙ. Півфінали пісенного конкурсу відбудуться 14 та 16 травня, а фінал – 18 травня.

Хто побореться за право представити Україну на “Євробаченні 2019”:

1. Braii
2. Freedom jazz
3. KAZKA
4. YUKO
5. The Hypnotunez
6. LAUD
7. TAYANNA
8. Brunettes Shoot Blondes
9. VERA KEKELIA
10. ЦеШо
11. Ivan NAVI
12. ANNA MARIA
13. BAHROMA
14. LETAY
15. КiRA MAZUR
16. KHAYAT

Національний відбір знов тішить дуже якісним складом виконавців і абсолютно різними жанрами. Традиційно до нас прийшли нові, молоді й цікаві артисти, зі своїм музичним баченням і вже сформованою популярністю. Є серед учасників і ті, кому минулого року на етапі кастингу удача не посміхнулася.

Приємно, що вони не склали руки, а прислухалися до наших порад і використали цей рік, аби підготуватися максимально якісно і професійно. Найцінніше, що знову готові боротися зірки, які вже мають досвід участі в цьому непростому відборі. Адже справжній артист завжди буде йти до кінця. Я бажаю всім півфіналістам удачі в цій непередбачуваній боротьбі за путівку в особливий світ музики – конкурс Євробачення,– зазначає музичний продюсер Національного відбору Руслан Квінта.

Зазначається, що 22 січня відбудеться традиційне жеребкування, яке визначить порядок виступів конкурсантів у півфіналах. З 9 лютого оцінювати виступи учасників і разом з глядачами обирати пісню, яка представить Україну на конкурсі в Ізраїлі, будуть переможниця “Євробачення 2016” Джамала, Андрій Данилко та продюсер Євген Філатов.

Нагадаємо, у 2018 році міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018 пройшов у португальському Лісабоні. За підсумками фіналу, перемогу здобула Нетта Барзілай з Ізраїлю. Співак MELOVIN, який представляв Україну, посів 17 місце.

Повідомляє 24TV.