Інфляція в Україні створена штучно, – Юлія Тимошенко (ВІДЕО)

0
1676
Фото: Цинічний Львів

Інфляція, яку тримають в Україні, насправді є штучно завищена, це частина політичної стратегії керівництва НБУ.

Про це сьогодні, 11 лютого, заявила кандидат в президенти Юлія Тимошенко на зустрічі з журналістами у Львові.

“Знаєте, чому теперішня економічна політика в Україні так нас вбиває? Тому, що інфляція, яку тримають, – штучна, вона несправжня. Це така політика Національного Банку, керівництво якого   підтримує валютні запозичення  через спеціальні цінні папери держави на рівні 18-20%  річних. Ця технологія  нас поставила на коліна, тому ми маємо змінити повністю керівництво НБУ і всю фінансову політику держави”, – заявила лідер “Батьківщини”.

У “Новому Курсі України” команда Юлії Тимошенко пропонує нову економічну стратегію розвитку держави, відповідно до якої на основі зміненої Конституції буде ліквідовано кланово-олігархічний устрій та демонополізовано всі галузі економічного життя. Лідер “Батьківщини” обіцяє провести “жорсткі”переговори з Міжнародним валютним фондом,результатом яких буде встановлення прийнятної для українців ціни на газ.

За словами Тимошенко,  новий Президент має всі можливості для того, щоб знизити ціни на газ вдвічі. “Ринкова ціна на газ не може бути встановлена Урядом,такого немає в розвинених країнах.  Перше, що зробить новий Президент –  прибере бізнес-партнерів теперішнього глави держави і призначить  на їхні посади реальних експертів, відданих цій країні чесних людей. Ціна 3,50 гривні за кубометр газу, замість теперішніх 8,55 грн  передбачає 30% прибутку газової галузі”.

Лідер “Батьківщини” підсумувала: “Зараз люди мають думати лише про те, як не програти своє життя ще на 5 років. Це вже не просто вибори Президента. Ми вибираємо нормальне життя, або ж знову на 5 років увійти в таку систему кризи, з якої буде ще важче вийти”.

Юлія Тимошенко про роботу фінансової системи України

Опубликовано Цинічний Львів Понедельник, 11 февраля 2019 г.