Колишній продюсер Ані Лорак та Міки Ньютон Юрій Фальоса вважає Крим російським (ВІДЕО)

0
3189

Колишній продюсер Ані Лорак та Міки Ньютон Юрій Фальоса вважає окупований Крим законною російською, а не українською територією.

Це випливає з його слів, сказаних у прямому ефірі на Прямому каналі у неділю, 7 жовтня.

«Я не визнаю (окупований Крим українською територією – ред), припустимо. І що? Мене зараз видворити з країни? Взяти інше громадянство?», – запитав він.

Ці слова Фальоси прозвучали в ході ток-шоу «Слова і музика», яке було присвячено питанню доцільності подальшого існування звань заслужених і народних артистів. Зокрема, йшлося про те, чи має держава у разі припинення практики присвоювання таких звань анулювати їх для вже нагороджених.

Під час цього обговорення зайшла мова про людей – негромадян України, які отримали звання народного артиста, таких як Микола Басков, Пилип Кіркоров та Олександр Малінін.

Зокрема, продюсер Володимир Бебешко зазначив, що деякі, отримавши звання народного артиста України, Україну ж і «хаять».

Фальоса з ним не погодився із заявив, що такі артисти, про яких говорить Бебешко, нічого поганого не говорять про Україну та її народ, а лише негативно відзиваються про події, які у ній відбуваються.

Фальосі намагався опонувати один з ведучих Дмитро Клімашенко, він вказав, що такі народні артисти підтримують окупацію Криму. Після цього і прозвучали слова Фальоси про «російський Крим».

Ведучі ніяк не відреагували на слова Фальоси про Крим. Раніше Фальоса вже потрапляв у скандал, коли перед чемпіонатом світу з футболу, який відбувся у РФ, заявив, що він є росіянином.