Користувачів мережі вразив милосердний вчинок продавця, який безкоштовно нагодував бідну стару жінку

0
1899
фото: Ігор Остапчук

Користувачі мережі діляться враженнями про милосердний вчинок продавця на Новорічному ярмарку у Житомирі, котрий безкоштовно нагодував бідну стареньку жінку.

Свідком доброго вчинку став дописувач мережі Ігор Остапчук, який поділився фактом на своїй сторінці у facebook.

“Сьогодні прогулюючись по Новорічному ярмарку був вражений однією ситуацією. Біля одного з будиночків стояла бабця і дивилась, як смажаться шашлики. Після тривалої паузи вона запитала скільки буде коштувати один шматочок. Продавець подивившись на неї – увага: просто пригостив її шашликом і крім того дав їй ще з собою пакунок з їжею, не взявши за це нічого. Ми таки змінюємось”, – зазначив користувач мережі.

Милосердний вчинок надихнув і інших дописувачів facebook, які не скупилися на позитивні слова для невідомого продавця.

“Як на мене, це абсолютно нормальна ситуація, продавець сильно не втратиться , а для бабусі дуже приємно і можливо вона помолиться за його здоров’я. Такі вчинки мають бути нормою, а не чимось надзвичайним”.

“Цей вчинок показує,що ми змінюємось і стаємо людяними.Часто спостерігаю,як у супермаркеті люди доплачують старшим людям за товар.Сама іноді так роблю.І це нормально. По-людськи”.

“Боляче читати … людина на свою пенсію не може поїсти м’яса … не омарів. .не осетра..не крабів ..не сиру по 400 гривень …. а м’яса ..”.

“Молодець! Велика подяка йому! Така людина буде мати в сто разів більше в своєму житті за своє добро!”

фото: Ігор Остапчук