Львівська обласна клінічна лікарня «на халяву» пролікувала 40 іноземних громадян

0
1469

У 2017 році Львівською обласною клінічною лікарнею за рахунок бюджетних коштів проведено покриття витрат за лікування 40 іноземних громадян на загальну суму 34,1 тис. грн.

Про це повідомляє власний кореспондент із засідання антикорупційної комісії ЛОР.

Це було зроблено всупереч пп. 2, 7, 9, 10, 11 Порядку надання медичної допомоги іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території України, які звернулися із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, затвердженого постановою КМУ від 19.03.2014 № 121.

2 жовтня 2018 року на засіданні антикорупційної комісії Львівської обласної ради розглянуто лист Західного офісу Держаудитслужби Державної аудиторської служби України щодо надання інформації стосовно ревізії фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій, засновником яких є Львівська обласна рада.

Як йдеться у листі, за результатами ревізії, проведеної працівниками Західного офісу, виявлено фінансові порушення у Львівській обласній клінічній лікарні (головний лікар – Михайло Гичка), що призвели до втрат на суму 552,2 тисячі грн.