Львівська облрада не змогла продати 37 комунальних об’єктів, які виставила на продаж

0
1397

3 жовтня 2018 року на засіданні майнової комісії Львівської обласної ради було розглянута інформація про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Львівської області, які підлягають приватизації відповідно до рішень обласної ради.

З’ясувалося, що орган приватизації обласної ради – управління майном комунальної власності обласної ради – не виконав рішення обласної ради щодо продажу 37 комунальних об`єктів, розташованих у Сокальському, Яворівському, Мостиському, Самбірському, Жовківському, Стрийському, Перемишлянському та Золочівському районах, а також у містах обласного значення у Львові, Бориславі, Стрию.

Серед запропованих до продажу об’єктів є 5 приміщень, які належать Львівській обласній державній клінічній психіатричній лікарні. Як пояснив в. о. начальника управління, більшість об’єктів є комерційно непривабливими для покупців, оскільки на земельні ділянки, які лежать під будівлями, не виготовлені кадастрові номери. Станом на сьогодні щодо 15 об`єктів виготовляються кадастрові номери.

Рішенням комісії управлінню майном доручено вжити заходів для продажу зазначених у переліку комунальних приміщень.

Для збільшення клікайте.