Львівський патрульний, який ризикуючи своїм життям рятував інших може стати найкращим в Україні (відео)

0
1654

Як повідомили на Facebook сторінці Патрульної поліції Львівської області, рейтинг українських поліцейських досліджує блогер Валентин Мішковський із Чернівців.

Передає Гал-Інфо.

Опитування він опублікував у середу, 26 грудня і триватиме воно до 31 грудня включно.

Один з претендентів на перемогу Львівський патрульний – Любомир Цісельський, який завжди у гарному настрої і заповзяття до роботи не згасає. Гасло “Служити та захищати” – одне із основних правил на службі. Щасливий батько двох хлопців і донечки, вважає, що сім’я для нього є натхненням і підтримкою.

На службі колеги знають, що за ним, як за “кам’яною стіною” – надійно. Фахові рішення і дії Любомира неодноразово рятували життя громадян. Ось один із прикладів, коли офіцер поліції ризикував власним життям заради порятунку іншого життя.

Такі навички Любомир отримав працюючи до патрульної поліції рятівником в ДСНС. Займався пожежно-прикладним спортом і демонстрував неабиякі результати не лише на рівні області, а й України. Неодноразовий переможець змагань у Львівській області з 2003 по 2010 роки.

Любомир і зараз тримає себе у відмінній фізичній формі, а саме грає професійно у футбол на місцевому та обласному рівнях. Його служба завжди на високому рівні, відтак, у порушників не залишається шансів уникнути покарання. Це відео з крайньої нічної зміни командира:

Цьогоріч Любомир отримав відзнаку за службу на День міста Львова. Він отримав подяку за особисту відвагу, мужність і рішучі та професійні дії під час виконання службових обов’язків, готовність прийти на допомогу, ризикуючи власним життя.

Проголосувати за Львівського патрульного Любомира можна за посиланням#БудьякЛюбомир!