“Можемо втратити українську Одесу!”: сьогодні у центрі Львова відбудеться акція проти  злочинності одеської мерії (ВІДЕО)

0
1419

Сьогодні, 20 січня, о 19:00 на площі Ринок у Львові активісти Національного Корпусу разом з небайдужими містянами, громадськими організаціями та політичними партіями  запалять сигнальні вогні, аби звернути увагу громадськості на проблему, яку створив мер Одеси Геннадій Туханов у своєму місті.

Відповідне відеозвернення на своїй сторінці у Facebook опублікувала прес-служба Національного Корпусу Львівщини.

За інформацією, чинний мер Одеси володіє російським паспортом і двадцятьма офшорними компаніями. У період його каденції мера відбулося 14 збройних нападів на одеситів, які публічно виступали проти діяльності місцевої влади; захоплення військового аеродрому; масштабне знищення зелених зон міста; руйнування історичного центру Одеси; тотальна “приватизація” міських пляжів; жахлива пожежа в таборі “Вікторія”, де через  тотальну корупцію місцевої влади заживо згоріло троє дітей.

Представники Національного Корпусу вимагають  у Президента України відставки чинного мера Одеси Труханова, а також притягнення до відповідальності усіх винних у нищенні та грабуванні українського міста Одеси, негайне припинення незаконних будівництв в регіоні та реформування приватної армії Труханова – так званої Муніципальної варти.

“Сьогодні всю владу в Одесі захопив олігархічно-мафіозний клас Геннадія Труханова. Ніякого впливу на його людей центральна влада не має, тому люди Труханова під захистом правоохоронців вчиняють рейдерські напади, напади на активістів та повністю ігнорують Закон України. Якщо продовжимо ігнорувати ці напади, то маємо всі шанси втратити українську Одесу! Тому я закликаю усіх небайдужих львівян, громадські організації та політичні партії прийти на площу Ринок та запалити разом з нами сигнальні вогні. Одеса – це Україна!” – йдеться у повідомленні.

?Запрошуємо усіх небайдужих львів‘ян та громадських активістів прийти у неділю, о 19.00 на площу Ринок та разом з нами запалити сигнальні вогні, аби звернути увагу на проблему, яку створив Труханів та його тітушки в Одесі!?Долучайся! https://www.facebook.com/events/1962523873865092/?ti=icl

Опубликовано Національний Корпус Львівщина Пятница, 18 января 2019 г.