На Львівщині прихильники тверезості вилили 40 пляшок алкоголю в унітаз (ФОТО)

0
1547
фото: Рух Тверезих Галичан

29 грудня у місті Перемишляни Львівської області активісти різних громадських організацій масово утилізували алкоголь та сигарети, які незаконно були продані неповнолітнім дітям протягом 2018 року в магазинах міст Львівщини. Таким чином були вилито 40 пляшок алкоголю та знищено 24 пачки сигарет.

Про це “Рух тверезих галичан” повідомив на своїй сторінці у facebook.

Одразу після утилізації алкоголю і тютюну, що відбувався на центральній площі Перемишлян, розпочався Марш здорової нації вулицями міста.

Під час маршу учасники вигукували гасла, які закликали містян до тверезості та заняттям спортом. Зокрема звучали: “Твереза Україна – здорова нація”, “Тверезі батьки – здорові діти”, “Живи тверезо – святкуй тверезо”, “Борець за волю не вживає алкоголю”, “Борець за Україну не вживає нікотину”, “Ідея нації – проти деградації”, “Спорт, здоров’я, націоналізм” та ін. 

“Ця акція була проведена публічно з метою привернути увагу широкого загалу до кричущої проблеми алкоголізації серед українців. В наш час легальні наркотики алкоголь та сигарети можна без проблем придбати практично в кожній продуктовій торговій точці, і не лише дорослим, але й навіть дітям та підліткам. Як наслідок, ми отримуємо велику кількість проблем і втрат. Кожного року через поглинання легальних наркотиків помирає понад 100 тисяч українців, кожна сім’я стає біднішою в середньому на 10 тисяч гривень, збагачуючи виробників цих речовин, близько половини важких злочинів, вбивств, ДТП з важкими наслідками стаються саме під дією алкоголю. Алкоголь є головною причиною розпаду сімей. Порахувати сльози, страх і відчай дітей, жінок та матерів просто неможливо. Що вже говорити про моральну та духовну сторону…”, – підкреслили активісти.

Прихильники тверезості зазначили про актуальність проведення заходу перед новорічно-різдвяними святами, адже в цей період показники поглинання алкоголю серед населення зростають в декілька разів.