На Львівщині успішно завершилась школа активістів для молоді (ФОТО, ВІДЕО)

0
1575

У селі Тухля  на Львівщині урочисто завершилася друга Школа активістів Національного Корпусу Захід, яка розпочала заняття для молоді 14 грудня.

50 учасників упродовж п’яти днів отримали теотеричні та практичні навички зі стрільби, медицини, дисципліни, про це повідомляє “Національний корпус Львівщини”.

У школі активістів брали участь молоді хлопці та дівчата віком від 16 років. Під час навчання вони прослухали лекції з історії українського націоналізму, безпеку інформації та лідерства від досвідчених представників Азовського Руху. Цікаво, що молодь навчалася за спеціальним графіком: обов’язковою була ранкова зарядка та робота в команді. Організаторам школи за 5 днів вдалося згуртувати молодь, провести для них цікаві практичні уроки зі стрільби, самооборони.

“Школа активістів – це наша ставка та наш вклад в українську молодь, яка покликана змінити Україну, змінити сучасний політичний устрій та розірвати кайдани олігархізму та деградації нашої Батьківщини. Тільки систематична робота з молодими кадрами допоможе нам вишколити нове покоління справжніх патріотів та націоналістів”− повідомляють організатори проекту.