На Львівщини відкрили оновлену амбулаторію сімейної медицини

0
1581

Сьогодні, 25 січня, у селі Жовтанці, що розташоване у Кам’янка-Бузькому районі, відкрили оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Починаючи з 2017 року у будівлі було замінено усі вікна та двері на енергозберігаючі. У 2018 році реалізовано проект по капітальному ремонті внутрішніх приміщень загальною сумою понад 2 млн грн.  Відтак, внутрішні приміщення відповідають сучасним стандартам та санітарним нормам для здійснення медичної практики.

Амбулаторія с.Жовтанці надає весь спектр послуг, що передбачаються на первинному рівні та забезпечені двома автомобілями «швидкої» допомоги.

Також у амбулаторії є можливість зробити біохімічний аналіз крові,  а у фізкабінеті є можливість скористатися апаратами УВЧ, Дарсонваль, електрофорез.

Зазначимо, що Жовтанецька  амбулаторія обслуговує населення Жовтанецької ОТГ, що складається з 12 сіл із адміністративним центром у с. Жовтанці – 8514 осіб та здійснює надання первинної медико-санітарної допомоги прикріпленому населенню, невідкладної медичної допомоги.