На Волині Московський батюшка з групою людей заблокували приміщення сільради та погрожували депутатам

0
1415

15 січня у селі  Бронниця Камінь-Каширського району Волинської області прихильники Московського патріархату спільно з місцевим батюшкою заблокували приміщення сільради, де перебували місцеві голова, секретар та депутати.

Прихильники Московського патріархату вимагають надати їм  списки людей, які проголосували за те, аби їх церква перейшла в Православну церкву України, повідомляє місцева жителька пані Галина Інформаційному агентству  Волинські Новини.
Жінка зазначила, що  в селі зібрали підписи про перехід із Української православної церкви Московського патріархату в Православну церкву України. 750 людей проголосували “за”, 167 – “проти”, або ж не голосували взагалі. Так як 82% прихожан виступили за перехід в ПЦУ, зібрали сесію сільради, проголосували рішення про перехід та приєднання церкви. Проте це не сподобалось місцевому священнослужителю.

“О 17:40 московський батюшка взяв два десятки людей, схожих на бандитів, приїхав і заблокував голову сільради і секретаря в приміщенні. Вимагають списки тих, хто проголосував за приєднання церкви, а також вимагають скасувати рішення”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомив в коментарі ІА Волинські Новини сільський голова Брониці Петро Кошелюк, більше десяти  чоловіків на чолі зі священником Сергієм Голодюком заблокували його та секретаря в приміщенні сільради, звинувачуючи в тому, що він сприяє переходу громади в Православну церкву України.

“Вони кажуть, що я підпис поставив за перехід в українську церкву, то значить я сприяю. Але я підписався “за” як громадянин, житель села, а не як голова! Вимагали в мене списки тих, хто проголосував “за”, але вони в людей на руках. Домовились, що завтра їх їм покажемо”, – каже Петро Кошелюк.

З його слів, поліція прибула до сільради близько 19:00, після чого його та секретаря ради відпустили.

Найсвіжіша інфа з Брониці: так званий підбурювач -адепт московської церкви , місцевий житель , який має офіційно…

Опубликовано Bogdan Kozik Вторник, 15 января 2019 г.