Наталія Тимчій: Підвищення тарифів на проїзд у Львові – це банальна спекуляція

0
2127

Учергове піднявши тарифи на проїзд у Львові, ані перевізники, ані міська рада досі не представили справжнього економічного обґрунтування його вартості.

Про це пише у своєму блозі виконувачка обов’язків Львівського міського партосередку ВО «Батьківщина» Наталія Тимчій, коментуючи підняття ціни за проїзд до семи грн.

«Правда полягає у тому, що ніхто не може визначити реальний пасажиропотік у львівському транспорті (за винятком кількості пасажирів трамваях і тролейбусах), а тому говорити про собівартість проїзду просто неможливо і заяви про економічну доцільність є банальною вигадкою», – переконана Н. Тимчій.

На думку «батьківщинівки», виконком не мав жодного права голосувати за підняття вартості проїзду доки немає електронного квитка, а відтак і механізму визначення реального пасажиропотоку і вартості проїзду.

«Трагізм ще в тому, що Європейський банк реконструкції та розвитку надавав місту можливість отримання кредиту на впровадження електронного квитка, але в підсумку в транспортній системі міста практичного нічого в позитивному напрямку не змінилося», – обурюється очільниця «Батьківщини» Львова.

Крім того, за словами Н. Тимчій, ще однією вагомою вимогою є збільшення кількості автобусів на маршруті і покращення якості надання транспортних послуг – модернізація автопарку, банальна чистота і гігієна у транспорті, доступність маршруток для усіх мешканців міста.

«Без цих дуже простих вимог підняття тарифів є зневагою громадської думки зі сторони влади адже насправді львів’яни здебільшого готові платити більше за проїзд у транспорті, але мають чітко розуміти ЗА ЩО платять, а також бачити реальне покращення якості послуг», – переконана Наталія Тимчій.