Національний Корпус Львівщини  упродовж року організував близько 400 патріотичних акцій, – Святослав Сірий

0
2240
Фото: Національний Корпус Львівщини

За 2018 рік представники Національного Корпусу Львівщини долучили тисячі львів’ян до проукраїнських патріотичних акцій та мітингів під червоно-чорним стягом.

Активісти  розпочали 2018 рік  відразу першого січня – участю у марші на честь дня народження Бандери. Згодом вони долучилися до святкування Дня Соборності, а весну розпочали надмасштабним маршем 5 березня – до дня народження Шухевича та під лозунгом “Львів-не для польських панів!”, якраз у розпалі конфлікту з поляками через заборону “бандеризму”.

Тоді марш зібрав близько 2,500 осіб, з яких більше 70% склали звичайні львів‘яни. Під червоно-чорним стягом молоді активісти стали тією рушійною силою та підтримкою для містян, яка згодом об’єднала та змотивувати  усіх небайдужих патріотично налаштованих людей.  Потім була боротьба з мером міста Андрієм  Садовим та перемога щодо офіційного статусу цього прапору, який від 2018 року на свята висітиме біля Ратуші та на адмінбудівлях.

Фото: Національний корпус Львівщини

Представники Національного Корпусу втілили в життя ще низку корисних проектів: “Львівським скверам – нове життя!”, боротьба за зарплати стоматологів у ЛМР, протести проти нападів на активістів під прокуратурою, масова підтримка активіста НК Миколи Зінкевича, якого судять за події 1 травня 2017 у ЛОДА, хода за Українську Родину, волонтерська допомога дитячим будинкам, військовим, різні лекції та культурні проекти. Хлопці також змогли показати у Львові справжню історичну реліквію – печатку князя Київської Русі Святослава Хороброго.

Однією з найважливіших подій для активістів стала блокада російського консульства у Львові під час виборів президента в РФ. Тоді, 17 березня, разом з іншими патріотичними політичними організаціями представники НК відстояли честь Львова.

Ще один масштабний марш активістів був присвячений вшануванню генерал-хорунжого Романа Шухевича 4 березня.  На акцію прийшло близько 3000 людей, вона вже увійшла в історію міста як скандальна, адже  її основний лозунг каже сам за себе: “Місто Львів – не для польських панів”. Особливо незабутнім був приїзд лідера Андрія Білецького до Львова та його зустріч з містянами. Тоді на захід прийшло близько тисячі людей,  і слід віддати лідеру Нацкорпусу належне: ні до нього, ні після, ніхто з націоналістів стільки львів’ян на зустріч не збирав.

“З кожним роком діяльність партії все менше нагадує громадську організацію або навіть партію, та все більше – цілий Рух. Упродовж  2018 року ми організували і долучилися близько до 400 акцій, я впевнений, що такого показника не має в жодної  політичної сили чи громадської організації. Продуктивність нашої роботи і,  головне,  масовість цих заходів  дала колосальні результати. Я пишаюся здобутками Львівського осередку, зокрема створенням школи молодих активістів, яка працює на постійній основі, гуртує й мотивує патріотичну молодь з усієї України. Наша структура росте і розвивається, бо тут кожен вкладає в майбутнє. Ми не живемо сьогоднішнім днем, так само  як і не живемо наступними виборами. За нами – тільки реальні кроки, які залишать слід в історії держави і даватимуть результат і через 5,  і через 10 років” – у коментарі для видання “Цинічний Львів”  розповів Начальник штабу Національного Корпусу Львівщини Святослав Сірий.