Нік Вуйчич виступив з мотиваційною промовою на «Арені Львів»

0
2070

У неділю, 28 жовтня, знаменитий християнський проповідник та мотиваційний тренер Нік Вуйчич вперше завітав до Львова та виступив з власною програмою «Життя без обмежень».

Послухати відомого спікера, автора бестселлерів на «Арену Львів» прийшло тисячі людей, повідомляє наш кореспондент.

Нік Вуйчич, що народився без рук і без ніг, у свої 35 років відвідав вже 69 країн по всьому світу, поспілкувався із 13-ма президентами та нарешті приїхав до Львова щоб поділитися з аудиторією своєю життєвою історією, мотивацією та враженнями про Україну: «Я захоплююсь вами і щиро вірю у ваше майбутнє. Україна є однією з тих країн, в яку я хочу повертатись кожні півроку. Я багато подорожував і зробив висновок, що ті країни, які досягли вищого потенціалу не мали чогось більше за інших. Якщо я не є щедрим зараз, коли в мене є 10 доларів, то чи буду щедрим, як матиму 100 доларів? Українці, максимізуйте те що маєте зараз. Великого досягає лише той, хто цінує усе, що в нього є в цю мить».

Під час своєї мотиваційної програми Нік також звернувся до української молоді з проханням долучатися до змін в державі: «Молоді люди, я раджу вам іти в політику, бо доля цієї країни на ваших плечах. Продовжуйте рухатись вперед день за днем. І кажіть це тим, хто навколо».

Спікер розповів про те, як переживав складні періоди у своєму житті та порадив українцям покладатися на Бога: «Коли мені було 10 років я хотів померти. Одного вечора навіть попросив батька набрати мені води у ванну, в якій я і збирався втопитися. Тоді розумів, що, напевно, це буде мій останній день. Але батьки врятували мене. Не діями, а словами, бо вони здатні вилікувати душу. Я згадав про те, як моя сім‘я завжди казала, що вірить в мене і живе для того, аби мені допомагати. Хоч батьки і не зобов‘язані вірити у вас, вони можуть тільки підтримувати, ви ж самі маєте повірити в себе і почати жити повноцінно. Тепер я знаю, що Бог існує. Повірте мені, щось вище над нами – є . І я це вам кажу не тому, що бачив ангелів, а тому, що бачив демонів».

Нагадуємо, що просто під час виступу Ніка Вуйчича від серцевого нападу помер 16-річний хлопець.