Нова “перемога”: український суд розморозив 26 рахунків, пов’язаних з Януковичем – ЗМІ

0
2414

Протягом листопада-грудня 2018 року Печерський суд Києва скасував арешти щонайменше 26 рахунків, пов’язаних з оточенням президента-втікача Віктора Януковича.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Леонід Швець 14 грудня.

Рахунки були заарештовані на вимогу правоохоронців, адже слідчі вважали, що до документів компаній внесли неправдиві дані. Окрім цього правоохоронці  переконані, що злочинці нібито сприяли відмиванню “брудних” коштів – їхні дії передували легалізації грошей, отриманих незаконним шляхом.

Як повідомляє видання “Українська правда”, за минулий місяць підприємствам: “Аскор-Інвест”, “Гендальф”, “Фігаро Еволюшн”, “Екотрейд 2016”, “Фартісіма”, “Фаршмаг”, “Ін-Том” вдалося зняти арешти з рахунків. Судді вирішили, що слідство не довело причетність компаній до злочинів та незаконність їхніх коштів.

Переважна більшість з розблокованих підприємств фігурують також в інших провадженнях, зокрема, щодо розкрадання коштів Укрзалізниці. Слідство у цій справі заявляло, що причетні фірми нібито належать сину екс-президента Олександру Януковичу.

Нагадаємо, що раніше програма “Схеми” опублікувала розслідування, де заявили, що через “Міжнародний інвестиційний банк”, який належить президенту України Петру Порошенку, вивели два мільярди гривень з банку сина президента-втікача Віктора Януковича Олександра.