Об’єднати усіх кандидатів в одну “тусовку” означає кінець демократії, – Юлія Тимошенко

0
1349
Фото: Цинічний Львів

44 кандидати в президенти  – це приклад того, що в Україні є демократія та можливість обирати.

Про це 11 лютого на зустрічі з журналістами у Львові заявила лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко, повідомляє наш кореспондент.

За її словами, допоки в державі відбувається інформаційна агітація, виборцям треба дуже уважно обирати майбутнього главу держави і судити про цю людину не тільки базуючись на інформаційних потоках, що линуть з каналів, а проаналізувавши життя та результати діяльності кожного з них.

“Те, що кандидати в президенти обіцяють в майбутньому – це прекрасно. Але, ви спочатку  подивіться на життя кожного з них, проаналізуйте їхню діяльність та реальні здобутки, а не те, що вони обіцяють. І якщо до вибору Президента ми  поставимося “по-приколу”, то наступні 5 років так “по-приколу” і будемо жити. Ми самі за це відповідаємо. Тому, я прошу вас, українці, зробіть неможливе. Зробіть все, що у ваших силах, щоб на цей раз Україна отримала реальний шанс на свободу”.

Юлія Тимошенко закликала українських виборців не прагнути об’єднання всіх кандидатів  в якусь одну “тусовку”, бо це означатиме  кінець демократії.

“Так, вам важко зараз  вибрати серед 44 кандидатів, але у порівнянні з країною, яка веде проти нас війну, ми ще маємо цей вибір. І хоч нам, як  кандидатам, це не дуже подобається, проте за декілька тижнів до виборів ніхто з нас точно не знає, хто має шанси вийти в 2 тур. Це і є демократія. І так має бути. Якщо всі кандидати  почнуть об’єднуватися  в одну “зграю”, то з кого ж обирати? Вам знову нав’яжуть єдиний недосконалий сюжет, який потім споживати треба буде 5 років. Прагніть того, щоб партій та кандидатів було більше. І вибирайте. Вибирайте серед них тільки найкращих, бо вам це під силу” – додала Тимошенко.