Підозрілий проект ухвали Львівської міської ради

0
1531

Промоніторивши проекти ухвал Львівської міської ради виявила дуже підозрілий проект. Мета ніби то і схвальна – оформлення землевпорядної документації на 15 земельних ділянок для будівництва дошкільних закладів.

Загальна площа ділянок  7,6469 га. Ухвалою пропонується надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою  ЛКП «РЕМБУД».  Підозрілим є те, що:

  • в проекті ухвали завуальовано цільове призначення цих земельних ділянок. Згідно проекту опублікованого на сайті пропонується земельні ділянки перевести у землі житлової та громадської забудови. До земель житлової та громадської забудови входить 17 видів цільового призначення земельних ділянок і лише один з них призначений для будівництва закладів освіти. Тому є вірогідність в майбутньому маніпулювати цільовим призначення.
  • відсутня інформація кому ж і на яких умовах ці земельні ділянки будуть передаватись після затвердження проекту землеустрою.
  • Сама схема розташування цих ділянок свідчить про те що при підготовці цього проекту не враховувалась потреба в дошкільних навчальних закладах того чи іншого району, ну принаймні ані в пояснювальній записці, ані в самій ухвалі, ані в додаткових матеріалах про це не згадується.

Я і надалі буду відстежувати долю цих ділянок і вживатиму заходів, щоб ці ділянки були віднесені саме до земель освіти

Олена Степанова, юрист-правозахисник