Пішов з життя екс-голова Івано-Франківської обласної ради, який воював на Сході

0
2710

Сьогодні, 22 січня 2019 року, у віці 60 років раптово пішов з життя свободівець, колишній голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук.

Висловлюємо щирі співчуття дружині та дітям з приводу втрати чоловіка та батька.

Пам’ять про нашого побратима, який був справжнім патріотом та не шкодував свого життя заради добробуту України, назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять!

Довідово: Василь Скрипничук був обраний депутатом обласної ради у I, II, VI, VII скликаннях, з листопада 2012 до жовтня 2015 року перебував на посаді голови Івано-Франківської обласної ради. У травні 2017 через проблеми із здоров’ям відмовився від депутатських повноважень. Незважаючи на свій вік та стан здоров’я (мав групу інвалідності) навесні 2015 подався добровольцем на фронт та перебував у складі свободівської окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», де займався юридично-організаційною роботою.

Народився у селі Маркова Богородчанського району Івано-Франківської області. З 70-х по 1990-й рік – працював на різних посадах в освітній сфері.

З жовтня 1995 року – заступник голови з питань гуманітарної політики, медицини, культури, освіти, соціального захисту Івано-Франківської ОДА.

З червня 1998 – керуючий секретаріату, з лютого 1999 – заступник керівника виконавчого апарату Івано-Франківської облради.

Завідувач кафедри соціальних комунікацій та права Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 

Кандидат юридичних наук, доцент. 

Повідомляє ВО “Свобода”.