“Плаче і просить його вбити”: на Житомирщині в притулку помирає художник-переселенець (ФОТО)

0
1701

На Житомирщині, у Коростишеві, потерпають від холоду в неопалюваній будівлі внутрішні переселенці, серед них 80-річний художник Віктор Журавльов, переселенець з Луганська.

Старенького поселили в неопалювальному корпусі, він потерпає від хвороб та холоду, пише на сторінці “Житомир-Інфо” у Faceboоk  Раїса Гусейнова.

“Він плаче, просить щоб його вбили, бо не може терпіти холод .Ніхто, в тому числі і місцева влада, не реагує”, –  пише жінка.

За її словами, електропостачання в неопалюваному корпусі головний лікар від’єднав ще 14 грудня. Відтоді у кімнаті інвалідів панує лютий холод. Люди не знімають із себе верхнього одягу.  А у 80-річного художника Віктора Журавльова, який переїхав на Житомирщину з Луганщини, настільки погіршився стан, що він третю добу не встає із ліжка. Жінка також розмістила фото безпорадного старика, що лежить вдягнутим у ліжку під картиною, яку сам колись написав. На тумбочці поряд із ліжком видно керосинову лампу, яка, очевидно, править переселенцям за освітлення в їхньому холодному помешканні.