додому Культурний Полякова спалила кокошник у прямому ефірі (ФОТО, ВІДЕО)

Полякова спалила кокошник у прямому ефірі (ФОТО, ВІДЕО)

0
594

Українську сцену неможливо уявити без яскравої та епатажної співачки Олі Полякової. Її концерти – це завжди незабутні шоу та хвилини свята для шанувальників. Таким було життя зірки до 24 лютого, а протягом останніх 6 місяців вона регулярно виступає на благодійних концертах і веде інформвійну з ворогом.

Проте ЗМІ країни-агресора досі нагадують Поляковій про те, що свою кар’єру вона розпочала з російським кокошником. Про це йдеться в сюжеті “Сніданку з 1+1”.

Артистка вже давно просить не називати кокошниками її головні убори. “Я давно не ношу кокошників! Це – певні головні убори, які виділяють мене з натовпу”, – наголошує вона й додає, що на голові у неї – корона, адже вона – королева українського шоу-бізнесу.

Тож Полякова прийшла на “містичну” Лису гору в Києві й розповіла, що вона не носить кокошники з початку вторгнення РФ до України, тобто з 2014 року.

“Я хочу взяти цей російський головний убір. Сьогодні – це символ тієї культури, яка прийшла до нас з війною. І цьому не місце в нашій Україні та в моїй костюмерній. Я хочу, щоб ми попрощалися з минулим”, – сказала Оля й кинула до багаття кокошник.