Помер боєць АТО після тривалої боротьби з тяжкою недугою

0
4670

9 листопада, у Варшаві, в центрі онкології імені Марії Склодовської-Кюрі помер учасник бойових дій, кам‘янчанин – Василь Колодій.

Про це повідомляє Спілка воїнів АТО Кам’янка-Бузького району Львівської області.

“Василь боровся із важкою недугою, усі ми допомагали як могли- молитвою, грошима, словами підтримки, але на жаль важка хвороба була нещадна. Боляче про це говорити та усвідомлювати…Серце 25-річного хлопця… зупинилося. Сталося це в Польщі у Варшаві, в центрі онкології імені Марії Склодовської-Кюрі, Василь останнім часом проходив там лікування, де прийняв 3 сеанси хімії”, – йдеться на сторінці Спілки у facebook.

У вівторок Василь написав на своїй сторінці подяку усім небайдужим, це був його останній пост на його сторінці у фейсбуці:« Дякую Всім хто мені помагає фінансово, молитвою,думкою і вірою!!!Кожна гривня,два, п’ять чи десять є для мене великим спасінням,так як я без Вас є піщинка на тій землі і не знати, де вже б був. Прошу Вас не обходьте мене стороною і допоможіть хотя б мені поборотися за життя, я вже й так терни пройшов і звернути було би стидно!!! Я Вас всіх люблю, ви та хто один з одним буря? яка може щось створити!!!»