Проросійські бойовики на Донбасі обстріляли дитячий садок та житловий будинок

0
1442

22 січня бойовики на Донбасі обстріляли житловий будинок та дитячий садок у населеному пункті Чермалик.

Про це повідомляє українська сторона СЦКК на сторінці операції об’єднаних сил у Facebook.

“Голова сільської ради селища Чермалик повідомив, що близько двох годин ночі, з боку тимчасово окупованої території з позицій збройних формувань Російської Федерації здійснено обстріл їхнього селища”, – сказано у повідомленні.

Вказується, що найманці збройних формувань Російської Федерації з напрямку Набережне здійснили обстріл зі стрілецької зброї населеного пункту Чермалик, Волноваського району, Донецької області.

“В ході проведення фотофіксації були зазначені пошкодження будівлі функціонуючого дитячого садка “Сонечко” за адресою вулиця Миру, буд. 21а. Зокрема, з ранку 22 січня завідуюча дитячим закладом виявила кульовий отвір у віконній рамі та внутрішній стіні ігрової кімнати. Спостерігачі СЦКК з’ясували, що пошкодження були завдані кулею калібру 7,62 мм, яку знайшли на підлозі кімнати”, – повідомляють в СЦКК.

Також вказується, що у сусідньому житловому будинку, за повідомленнями господарів квартир №7 та 10, також зафіксовані пошкодження віконного скла, рами вікна та підвіконня, які виникли в результаті влучення кулі калібру 7,62 мм.

Під час обстрілів окупантів дитячого садка та житлових будинків ніхто не постраждав.