Рева розповів, хто з переселенців отримає першочергове право на житло (відео)

0
1443

Ті переселенці, які зі зброєю у руках захищають Україну, повинні мати пріоритет у забезпеченні житлом.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України, яку транслює телеканал ZIK, заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Міністр соціальної політики нагадав парламентарям, що, окрім державних коштів, на будівництво житла переселенців в Україні використовують кошти, які надають інші країни як безповоротну допомогу.

«Міністерством соціальної політики впродовж 2017-2018 років за кошти міжнародних донорів було підготовлено і введено в експлуатацію житло майже для тисячі сімей переселенців», – зазначив Андрій Рева.

Міністр нагадав, що з минулого року в Україні ввели нову програму для забезпечення житлом тих переселенців, які зі зброєю в руках захищають країну.

«Відразу знайти житло для 1,51 мільйона внутрішньо переміщених осіб – достатньо складно. Очевидно, ті люди, які воюють за нашу країну проти сепаратистів, проти агресора, я думаю, вони повинні мати пріоритет», – зазначив Андрій Рева та додав, що у 2019 році програму продовжать.

З його слів, проблема полягає у тому, що на бюджетний запит у 850 млн грн у бюджеті було передбачено лише 40 млн грн, або у 20 разів менше.