Секс-скандал у ЗСУ: командир примушував лейтенанта вступати з ним у статевий зв’язок (відео)

0
7489
фото з відкритих джерел

Головне управління Нацполіції у Вінницькій області порушило кримінальну справу за заявою лейтенанта Вікторії Сікал про домагання до неї командира військової частини А1358 Віктора Іваніва.

Про це повідомиляє Укрінформ.

“Слідчим слідчого відділу Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області 21 грудня 2018 року за заявою Сікал В.О. до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 154 ККУ (примушування до вступу в статевий зв’язок)”, – зазначили у відомстві.

У прокуратурі повідомили, що 27 грудня минулого року матеріали кримінальної справи були передані за підслідністю до Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області.

Раніше ЗМІ повідомляли, що 24-річна лейтенант з Вінниччини Вікторія Сікал, яку після академії направили служити в Хмельницьку область, ініціювала кримінальне провадження проти свого керівника – командира військової частини А1358 Віктора Іваніва. Сікал стверджує, що командир частини протягом року домагався її в обмін на “легку службу”.

Як припускають у Центрі інформації про права людини, чоловік поклав оком на колегу в перший же день її служби. “Командир наказав мені сісти у його громадянське авто і привіз до хатинки в лісі. Там він запропонував заступництво і легке проходження служби в обмін на секс із ним”, – розповіла Сікал.

Протягом року домагання начебто повторилися декілька разів. Водночас,за словами дівчини, Іванів схиляв її до сексуального зв’язку і з іншими чоловіками, яких потрібно було “роздягнути й задобрити”.

“У серпні я під час добового наряду перебувала в кімнаті відпочинку, він прийшов із іншим військовослужбовцем і сказав: “Роздягайся, лягай, до тебе богатирі прийшли, будеш нас обслуговувати”, – продовжила лейтенант.

У ЗСУ спалахнув секс-скандал: що трапилося

Жінка стверджує, що через її відмову командир створював їй ускладнення під час несення служби, відмовляв у відпустках і не дозволив рекомендовану лікарем госпіталізацію, коли вона захворіла.

Як з’ясувалося, це не єдиний грішок, у яких звинувачують Іваніва. Командир начебто “лікував” від пияцтва військовослужбовців клізмами і наказував знімати це на відео.

“Він наказував ставити клізму і змушував інших військовослужбовців знімати на камеру. Військовою частиною гуляє багато цих відео. А потім шантажував військових, щоб вони служили. Він шантажував. Я свідком не був, але солдати скаржилися”, – розповів його колишній заступник підполковник запасу Віктор Міщук.

Тоді, за словами військового, розслідування зам’яли, а нинішня кримінальна справа просто зависла у повітрі.

Що ж… ПОЇХАЛИ далі))Всі ми пам'ятаємо нещодавні події зі звинуваченням Командира в.ч. А1358 Іваніва В.І. у…

Опубликовано Виталием Павловским Среда, 16 января 2019 г.