Скандал в потязі: працівниця Укрзалізниці відмовилася обслуговувати військовослужбовця українською мовою (ВІДЕО)

0
1980

Працівниця вагону-ресторану в потязі сполученням Миколаїв-Івано-Франківськ відмовилась обслуговувати військовослужбовця ЗСУ українською мовою.

Відео інциденту опублікували у соцмережах.

Працівниця Укрзалізниці, яку, як згодом виявилось, звати Лілія Вороніна,  повідомила військовослужбовцю, що вона “с Нікалаєва, а там всє так гаварят”, коли той попросив її розмовляти українською. Жінка заявила, що Миколаїв – російськомовне місто, після чого український захисник вирішив написати скаргу начальнику поїзда. Той визнав, що співробітниця не має рації, але намагався захистити колегу. Коли військовий зазначив, що він родом із Луганської області та його родина пережила Голодомор та репресії, а тому завжди вимагає спілкуватися в Україні українською, начальник потяга припинив суперечку.

За інформацією, військовий вимагатиме звільнення жінки через  неповагу до нього  і до державної мови.

Новий мовний скандал в Укрзалізниця!!!

Потяг № 133/134 сполученням Миколаїв-Івано-Франківськ!Новий мовний скандал за участю працівників державного підприємства Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia!!Цього разу цинічно образили нашого воїна-захисника!!!Українці, давайте зробимо цю "у нас всєєє так гаварят" максимально "відомою" на весь світ!!!Прохання поширитиВподобай Mova

Опубликовано Mova Пятница, 11 января 2019 г.