Свата Дубневича виключать з президії Львівської обласної ради

0
1732

Регламентна комісія Львівської обласної ради підтримала виключення Михайла Гички, депутата обласної ради від фракції БПП зі складу президії. Відповідний проект рішення буде розглянутий на найближчій сесії обласної ради.

Про це повідомляє власкор.

2 жовтня 2018 року відбулося засідання регламентної комісії обласної ради, на якому був розглянутий проект рішення № 1144-ПР від 05.09.2018 «Про внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 17.04.2018 № 685.

У проекті рішення пропонується вивести зі складу президії обласної ради Гичку Михайла Михайловича.

Як відомо, рішенням обласної ради № 712 від 5 червня 2018 року припинено повноваження Гички Михайла Михайловича як голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту із залишенням його членом цієї комісії.

Відповідно до регламенту Львівської обласної рад, президія обласної ради попередньо готує узгоджені пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається винести на розгляд ради. Президія ради може ухвалювати рішення, які мають дорадчий характер. До складу президії входять голова обласної ради, перший заступник, заступник, голови постійних комісій, голови депутатських фракцій і груп.