Цікаві місця для проведення святкового часу у Львові 

0
178
цікаві місця у Львові

Плануєте цікаву подію, наприклад корпоратив, та бажаєте зробити її некласичною, здивувати присутніх та викликати багато позитивних емоцій? Тоді оберіть для свого свята таке місце, яке не властиво вам. Зберіться у поїздку в інше місто, подаріть квитки своїм колегам та всім присутнім та влаштуйте справжній сюрприз для всіх. Святкування корпоративу у Львові – це гарна ідея не тільки для місцевих, але й для гостей культурної столиці.

Чому саме Львів

Відвідуючи Львів, ви не тільки зможете змінити звичну для вас обстановку або відпочити розумом та тілом, проте насолодитися красотами навколишнього середовища, при цьому дізнаючись про глибину історичних подій та дослідити те культурне значення, що заложено в місто. Готель LOFT7 розташований безпосередньо у самому центрі міста, тому вам не доведеться далеко ходити для того, щоб побачити основні відмінності містечка від інших в Україні. А уж повірте, побачити там ви зможете багато чого цікавого, що здивує ваші очі та сприйняття західної частини України. Що так такого визначного можна помітити у місті, що може вам сподобатися?

  • Площа Ринок – це центральна площа, що розташована неподалік від готелю, на якій ви побачите різноманітні будівлі у цікавих архітектурних напрямках. Унікальність цього середовища у тому, що на одній площі ви можете дослідити архітектурні стилі з різних століть. Так, перед вашими очима опиняться деталі будинків з часів ренесансу, бароко, готики та інших. Найбільш вражаючою з них вважається Ратуша – вона і є символом міста. Ця будівля у стилі ренесанс була побудована у 16 столітті та служила як місце збору та адміністративного центру міста. Проте сьогодні вона служить здебільшого як Львівський історичний музей, який приваблює погляди гостей міста та ніколи не набридає самим мешканцям Львова. Також там ви побачите Часову Башту, яка розташована поруч з Ратушею, проте налічує набагато більше років існування. Побудована вона була у 14 столітті та здавна служила як дзвіниця та годинникова вежа. Також навколо таких визначних будівель розташувалася велика кількість кафе, ресторанів та крамниць, які зроблені у цікавому стилі та відображують настрій культурної столиці.
  • Численні церкви навколо Львова, які переважно всі внесені у світову спадщину ЮНЕСКО, що ретельно оберігаються та вважаються гордістю не тільки України, але й світу. Прогулюючись Львовом ви гарантовано побачите Світо-Варфоломієвську церкву, споруджену у стилі ренесанс. Вона привабить вас своїми деталізованими фресками та іншими деталями, виконаними майстрами архітекторами з чудовим смаком та душевним вкладом. Церква святих Ольги та Єлизавети також привабить вашу увагу, адже значно відрізняється від інших будівель міста. Вона побудована у стилі неоготики та вражає своїм внутрішнім інтер’єром, не тільки оздобленням з вулиці.