У 2019 зі Львова можуть запустити авіарейс до Катару

0
1449

Авіакомпанія Qatar Airways може почати польоти зі Львова вже влітку 2019 року.

Про це повідомила гендиректорка міжнародного аеропорту “Львів” Тетяна Романовська в інтерв’ю виданню “У відпустку”, передає Експрес.

Поки що, за її словами, є неофіційне рішення про старт польотів, в січні компанія має приїхати до Львова із операційним аудитом.

“Негативно на проведення переговорів вплинуло оголошення про введення воєнного стану. Я припускаю, що саме з цієї причини Qatar Airways і не приїхав до нас на аудит в грудні, як раніше планувалося. Авіаційний ринок дуже чутливий до подібних речей”, – сказала Тетяна Романовська, додавши, що через воєнний стан призупинила реалізацію рішення про відновлення роботи дочірньої фірми в Україні інша компанія, відомий лоукостер Wizz Air.

Загалом, за словами гендиректорки аеропорту, за рік вони перевезли майже 1,6 млн пасажирів – їм не вистачило буквально півдня, щоб перевезти 1,3 тисячі людей і тим самим досягти відповідної позначки. Незважаючи на це, в 2018 році все одно вдалося збільшити цей пасажиропотік на 48% до рекордних для нас 1,599 мільйона людей. Крім того, на свята з 20 грудня по 10 січня лоукостери – Wizz Air, Ryanair, Ernest – поставили близько 40 додаткових рейсів.