У Бориславі вчителька погрожувала учневі фізичною розправою, добираючи нецензурні слова (АУДІО)

0
8080

У мережі з’явився аудіозапис голосу невідомої вчительки з Борислава, яка погрожувала учневі фізичною розправою та ображаючи нецензурним словом.

Аудіозапис оприлюднено у спільноті “F4S” у facebook.

Голос невідомої вчительки заявив учневі: “На другий раз ввалю з розгону. Гі*но до мене пискувати не буде!”. Керівники фейсбук-спільноти просять Бориславську міську рад ідентифікувати вчителя та зробити належні висновки.

Оскільки цей допис викликав шквал запитань та припущень, адміністратори спільноти зазначили, що:

– Запис викладений повністю. Лише цю частину встигли записати, бо боялись.
– Наразі не називаються ні прізвище вчителя, ні школи.
– Допис зроблений для профілактики і попередження подальших зловживань.
– Такі речі там трапляються неодноразово.
– Якщо вчитель не може тримати себе в руках, це свідчить про його непрофесійність.

Натомість, дописувачі під повідомленням висловили різні думки:

“Гей, вкрай обурені, а як по вашому вчителька мала поставити на місце гі*нюка? Думаю що обурені коментатори самі гі*нюки і виховують дітей гі*нюків, тому їм так це не подобається”.

“Такий стиль спілкування не відповідає статусу вчителя. Якщо є зауваження до учня, то повідомити батькам. Навіщо так не коректно висловлювати своє незадоволення і попереджати про фізичну розправу???”.

“Як то ідентифікувати голос? Чому людина, яка це зняла і виклала, не вказала вчителя і школу? Що за дебілізм? І де запис до розмови вчителя?”

“Потрібно шукати нові підходи до сучасних учнів і бути другом, порадником для дітей. Забути про авторитарний стиль і диктатуру, бо це не для сучасних дітей. Нехай цей вчитель займається самоосвітою, щоб бути конкурентно спроможним на ринку праці. Тому треба сіяти добро у дитячих душах, а не агресію. Вирішити це непорозуміння коректно”.

Ого!!! "На другий раз ввалю з розгону. Гімно до мене пискувати не буде!"Надіслали в пп:"Отак розмовляє вичтелька з борислава з чням"Відділ освіти Бориславська міська рада, може хтось з вас ідентифікує голос та школу та зробить НАЛЕЖНІ висновки?

Опубликовано F4S Четверг, 15 ноября 2018 г.