У Дніпрі на залізничному вокзалі особа з посвідченням УБД обікрала атовця (ФОТО)

0
2021
фото: сторінка групи "Вокзал-Дніпро" у facebook

Особа з посвідченням УБД, якого волонтери прихистили на залізничному вокзалі у Дніпрі, обікрав іншого атовця. Просять упізнати, бо за деякою інформацією, зловмисник може бути з 93-ї бригади ЗСУ.

Про це повідомила Наталія Гулай на сторінці групи “Вокзал-Дніпро” у facebook.

“Четвертий рік ми працюємо на залізничному вокзалі ,робимо, що в наших силах для бійців, трохи тепла, трохи моральної допомоги, а частенько і матеріальної допомоги. Усяке бувало, це вокзал… Це життя. У суботу 12.01.19 близько 21.00 в нашу зміну прийшов чоловік, боєць з УБД (перебування на пункті, тільки військових по документах) пожалівся, що обікрали, написав заяву в поліцію, начебто знайшли все та вранці піде у відділок за речами, поки у нас третю добу на пункті. Ми нікого ніколи не виганяли на вулицю при нормальному зверненні. Пустили, нагодували чим могли, все нормально, здали зміну. Тут наступного дня зранку, один боєць виявив, що в нього зникли гроші, при чому з карману куртки”, – заявила дописувач групи.

Волонтер повідомила, що було проведено розслідування. Особа, яка представилася бійцем, обікрав іншого атовця. За її попередньою інформацією, злодій міг служити у 93-ій бригаді ЗСУ. Волонтер просить допомоги знайти більше інформації про зловмисника.

фото: сторінка групи “Вокзал-Дніпро” у facebook
фото: сторінка групи “Вокзал-Дніпро” у facebook