У елітному санаторії на Львівщині масово потруїлися діти

0
4479
Фото взято з відкритих джерел

У дитячому санаторії “Три сини та донька” що у селищі Східниця на Львівщині отруїлися діти.

Про це інформує дружина відомого футболіста “Динамо” Олега Гусєва, Марія, пише  obozrevatel .

За словами жінки, зараз у санаторії хворіє на кишкову паличку щонайменше 12 дітей, інфекція поширюється вже 3-й день.

“Тут коїться просто жах!. У одного з дітей лікарі вже провели аналіз і сказали, що це кишкова паличка. Діти продовжують заражатися, а адміністрація готелю жодних заходів не вживає. Вночі почала блювати наша 4-річна дочка. Вранці її вирвало просто у їдальні. І тоді нам інші батьки розповіли, що ця історія триває тут уже три дні. Діти блюють у ліфтах, на поверхах, у їдальні. Є підозра, що діти могли підхопити щось у басейні. Бо хворіє навіть 6-місячний малюк, який у їдальні не їсть, але купався у басейні для немовлят. Адміністрація не вийшла до нас, нічого не сказала, все у них продовжує працювати”, —  обурюється Гусєва.
Жінка також додає, що у цю середу, 26 грудня, в дитячій кімнаті блювало шестеро малих дітей, адміністрація готелю ж заявляє, що це просто збіг та заперечує будь-яку наявність отруєння.

“Вони просто помили цю дитячу кімнату і знову відкрили. Тобто туди продовжують ходити діти, гратися цими іграшками. У басейні вони теж нічого не робили. Ми викликали поліцію, прокуратуру, написали заяви, доклали копію аналізів, нехай з’ясовують”, — зазначає Марія.

За інформацією, вартість проживання в цьому готелі коштує 3100 грн за одну ніч.