У Франковому університеті обговорять пропаганду життя у стилі ЕКО

0
1370

Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівська міська рада та Національна туристична організація України запрошують на відкриття проекту «ECO LIFE: життя у стилі еко» 4 грудня 2018 р. о 12 год у Дзеркальну залу Львівського національного університету імені Івана Франка (вул.Університетська, 1).

Проект «ECO life: життя у стилі еко» – це освітня платформа для пропаганди еко-трендів в середовищі міста. Він зорієнтований на соціально-свідому, підприємливу та ініціативну студентську молодь, готову змінювати усталені стереотипи. Проект відображає підвалини успішного суспільства, що побудовані на взаємодії співпраці між владою, освітою та бізнесом. Акцент у такій співпраці ставиться на впровадження еко-стратегій студентства задля трансформації суспільної свідомості та побудови еко-суспільства. Кінцевої мети студенти досягнуть завдяки реалізації своїх еко-проектів, спрямованих на пропаганду життя у стилі ЕКО!

Проект передбачає організацію низки круглих столів за напрямами: HoReCa; установи, організації та офіси; дитячі дошкільні заклади та заклади середньої освіти; домогосподарства;  також навчання, моніторинг проблематики по напрямах, написання проектів та їх представлення.

«ECO LIFE: життя у стилі еко» – це суспільно-орієнтована складова трансформації еко-свідомості суспільства та бізнесу, актуалізації екологічної проблематики через популяризацію ефективності еко-виробництва та еко-технологій.

Організатори запрошують всіх небайдужих долучитися до реалізації студентських ідей та пропаганди еко-трендів в середовищі міста! Пропонуємо зробити крок до екологічної трансформації соціуму.

Контакти організаторів: 0973405385; 0676721218

e-mail: konkurs.lnu@gmail.com