У Криму побили активіста за те, що він допомагав ув’язненим українським морякам

0
1622

Кримськотатарський активіст Різа Асанов заявив, що напад на нього в Криму, який стався 2 січня, пов’язаний з поїздкою в Москву для надання допомоги українським морякам, захопленим у Чорному морі.
Про це Асанов розповів в ефірі Крим.Реалії, передає Цензор.НЕТ.

Активіст зазначив, що в окупованому Криму з ним розмовляли співробітники ФСБ Росії з приводу цієї поїздки. Він також розповів про те, що під час нападу прозвучала погроза смертю, та про те, що він має інформацію про підготовку розслідування з боку російських спецслужб за підозрою у шпигунстві.

“Зараз будь-яка людина в Криму, яка зробила хоч якусь фотографію, опублікувала її в соцмережах, а хтось у Європі й Америці побачив цю фотографію, і згідно з нею наклав санкції, скоїв шпигунство. У новій редакції статті сказано, що ним вважається інформація, передана іноземній державі, організації або громадянину і завдала матеріальної шкоди Російській Федерації”, – заявив Асанов.

Активіст зазначив, що це стало однією з причин, чому він був змушений залишити Крим і приїхати на материкову частину України.

Вранці 2 січня кримськотатарський активіст Різа Асанов повідомив про напад у районі Білогірська. У коментарі Асанов зазначив, що пов’язує напад зі своєю “активною позицією”. Кримськотатарські активісти 3 грудня 2018 року приїхали в Москву, щоб передати захопленим українським військовослужбовцям, які перебувають у СІЗО “Лефортово”, зібрані на півострові речі та продукти.

Джерело: Цензор.