У Києві активіст протестуючи проти дій влади спалив власний автомобіль (ВІДЕО)

0
1432

Керівник організації “Авто Євро Сила” Олег Ярошевич, який є координатором акції протесту в урядовому кварталі, спалив свій Range Rover на знак протесту проти високого акцизу на розмитнення автомобілів на іноземних номерах.

Відповідне відео він опублікував сторінці організації у Facebook.

“Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій “рендж ровер”, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто, ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, на знак протесту спалюю своє авто!” – мовиться в супроводі до запису.

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку – це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

Опубликовано Авто Евро Сила Четверг, 8 ноября 2018 г.