У Львові автомобіль швидкої допомоги наїхав на жінку та дитину (ВІДЕО)

0
1589

29 грудня на вулиці Генерала Чупринки, 11  у Львові автомобіль швидкої допомоги збив матір з дитиною, що стояли на тротуарі.

Відповідне відео опублікував на своїй сторінці у Facebook співробітник львівської поліції Ігор Зінкевич.

На записі помітно, як жінка з дитиною стоять на тротуарі, на який виїхала машина швидкої допомоги та заднім ходом рухалася просто на людей. Автомобіль швидкої збив матір та  її малу дитину, що ледь не опинилася під колесами авто.

За словами очевидців, водій розповів, що не бачив постраждалих, і взагалі, вони самі винні. Ще один співробітник бригади “швидкої” пояснив, що жінка стояла дуже близько до машини, тож водій не міг її бачити.

Відомо, що мати з дитиною поїхали в лікарню самотужки, на таксі, оскільки водій швидкої відмовився їх підвезти, бо, мовляв, має їхати на виклик. Постраждала жінка звернулася до поліції із відповідною заявою. Обставини встановлюються.

Отже 22.12.2018 о 16:21 по Вул. Гeнeрала Чупринки 11 в місті Львів, на пішохідній доріжці ( тротуар ) сталася ситуація за участі швидкої медичної допомоги.Як зазначає мама ( жінка на відео ) : «в суботу ми чeкали таксі на тротуарі і від удару з заді я полeтіла в пeрeд а дитина коли я оглянулась вжe далeко під колeсами машини була. Я зупинила машину і кинулась витягувати дитину, витягнувши її оглянула, вона була в стрeсовому стані і жахливо плакала, водій вийшов і сказав що нас нeбачив, що я нeдоглeділа дитину сама в усьому винувата. Підійшов іхній співробітник, сказав що всe бачив і він свідок, що я сама винна занадто близько стояла до машини і водій мeнe не міг побачити.Всe для нас обійшлось шоком і саднами, в лікарню я з дитиною в шоковому стані поїхала на таксі яке ж сама собі викликала. Сьогодні 24.12.2018 я щe здамо аналізи узд і думаю нас додому випишуть…Вразила байдужість бригади швидкоі допомоги , які збили нас і відмовились вeсти нас в лікарню бо поспішали на виклик…»Заяву жінка написала згодом так як в той час через шок не подумала щоб на місце викликати поліцію а переживала за дитину

Опубликовано Igor Zinkevych Воскресенье, 23 декабря 2018 г.