У Львові Юлія Тимошенко зустрілася з журналістами за сніданком (ФОТО)

0
2055
Фото: Цинічний Львів

Сьогодні, 11 лютого, у Львові відбулася зустріч журналістів з кандидатом в президенти та лідером ВО “Батьківщина” Юлією Тимошенко.

Про це повідомляє наш кореспондент.

На прес-конференції лідер “Батьківщини” окреслила основні стратегічні кроки, які її команда почне здійснювати у разі перемоги на президентських виборах відповідно до “Нового Курсу України”, а саме: нова економічна стратегія розвитку, соціальна та молодіжна політика, стратегія миру та безпеки.

“Новий Курс України немає нічого спільного із загальними гаслами. Тут є тільки чіткий план дій, розписаний по днях і годинах. В основі нашої політики лежить не лише правильна і ефективна  система управління державою,  а глибока духовність, культура та освіта, бо ці три речі – фундамент, на якому можна побудувати успішну країну. Зараз наші політики довели державу до такого стану, що культура освіта і віра розвиваються в нас за залишковим принципом, але так більше не буде”- зазначила Тимошенко.

За її словами, “Новий курс України” передбачає потужну молодіжну політику, яка забезпечить найкращі умови для наших студентів в плані самореалізації, навчання та роботи.

“Наша молодь – справжній виклик для України. Вони здобувають тут освіту, проте їдуть працювати  за кордоном, бо хочуть жити успішно вже і зараз, не чекаючи кращих часів.  Розвинені ринкові країни підтримують та заохочують найрозумніших студентів вчитися й працювати на їхній території. Знаємо, що освіта за кордоном завжди була платною для місцевих та іноземних студентів, проте нещодавно, усі провідні країни почали діяти за стратегією залучення молодих талантів, та зробили свою освіту безкоштовною. Вони відбирають найкращих дітей світу, навчають їх своєю мовою і дають студентам кращі умови життя і праці. Тому, за молодіжною політикою, яка прописана в нашому “Новому Курсі”, ми маємо зробити все для того, щоб найрозумніша та найталановитіша молодь залишилася тут, в Україні. Наші студенти мають жити гідно” – наголосила лідер “Батьківщини”.