У Старосамбірському та Радехівському «Галсільлісі» виявлено фінансових порушень на 1,5 мільйони гривень

0
2535

За результатами двох ревізій підприємств, засновниками яких є обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Галсільліс», виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 1,52 млн грн.

Про це повідомляє власний кореспондент із засідання антикорупційної комісії ЛОР.

Ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Старосамбірського «Галсільлісу» (директор Єдинак Д. Я.) виявлено втрат на суму 1,4 млн грн., з них недоотримання доходів, внаслідок не проведення претензійно-позовної роботи на суму 499,2 тис. грн., реалізації необробленої деревини по цінах нижчих від тих, що склалися на останньому аукціоні – 286,8 тис. грн., сплату з вини посадових осіб штрафних санкцій – 375,2 тис. грн., виплати підзвітних коштів з порушенням законодавства – 259,8 тис. грн.

Ревізією Радехівського «Галсільлісу» (директор Марич П. Ф.) встановлено порушення, які призвели до втрат на суму 100,4 тис. грн., в тому числі недоотримання доходів підприємством на 26,4 тис. грн., незаконні витрати на суму 65,8 тис. грн., та нестача – 8,2 тис. грн.

2 жовтня 2018 року на засіданні антикорупційної комісії Львівської обласної ради розглянуто лист Західного офісу Держаудитслужби Державної аудиторської служби України щодо надання інформації стосовно ревізії фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій, засновником яких є Львівська обласна рада.

Нагадаємо, що рішенням Львівської обласної ради № 717 від 5 червня 2018 року створено тимчасову контрольну комісії щодо перевірки діяльності комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства Львівської обласної ради «Галсільліс».