У центрі Львова поліція затримала “накуреного” водія

0
1537

У водія автомобіля BMW 318, якого вночі проти 9 листопада зупинили за порушення Правил дорожнього руху на перехресті вулиць Листопадового Чину – Богдана Лепкого, виявили ознаки наркотичного сп’яніння та пакетики з наркотичними речовинами.

Як повідомили в патрульній поліції Львівської області, 24-річний чоловік від перевірки на тверезість відмовився. На нього винесли постанову за порушення ПДР та склали протокол за керування під впливом наркотичних речовин.

«Згодом, згідно зі ст. 34 Закону України про Національну поліцію, патрульні запропонували пройти поверхневу перевірку, на що водій погодився. Під час поверхневої перевірки в громадянина виявили три пакетики подрібненої зеленої речовини рослинного походження, дев’ять пакетиків речовини рослинного походження неподрібненої, а також дев’ять згортків порошкоподібної речовини білого кольору», – йдеться в повідомленні.

За словами патрульних, водій пояснив, що речовини рослинного походження – трава, яку він часто курить, а порошкоподібні речовини білого кольору – амфетамін. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Галицького відділу поліції, яка вилучила речовини для експертизи.